W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Planujesz rozwijać swoją firmę i zatrudnić nowego pracownika?
Pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego kandydata do pracy! Możesz też skorzystać z refundacji kosztów wyposażenia tego stanowiska i otrzymać zwrot kosztów poniesionych na zakup niezbędnego sprzętu, narzędzi czy oprogramowania – wszystkiego, co jest potrzebne do prawidłowego wykonywania obowiązków na danym stanowisku.
Jak to działa?:
Składasz wniosek do urzędu.
Podpisujesz umowę z Urzędem Pracy m.s.t Warszawy
Kupujesz potrzebne urządzenia za własne środki.
Przedstawiasz faktury do Urzędu Pracy.
Urząd weryfikuje zakupy.
Zatrudniasz osobę bezrobotną.
Otrzymujesz zwrot środków.
Wnioskowana kwota refundacji, nie może przekroczyć
4-krotnej wysokości przeciętnego wynagrodzenia w przypadku zatrudnienia na okres 12 miesięcy
lub wysokości pomiędzy 4-krotnością a 6-krotnością przeciętnego wynagrodzenia w przypadku zatrudnienia na okres 18 miesięcy.
To szansa na:
wyposażenie nowego stanowiska przy mniejszych kosztach,
rozwój zespołu i zwiększenie wydajności pracy,
inwestycję w trwałe środki, które zostaną w firmie na dłużej.
Nie przegap tej okazji – wyposaż swoje miejsce pracy z pomocą publicznych środków i zyskaj nowego, wartościowego pracownika!
Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy należących do jednej lub kilku grup znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy:
osoby młode w wieku 18-29 lat (przed ukończeniem 30 roku życia),
osoby długotrwale bezrobotne – oznacza osobę zarejestrowaną łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu
osoby w wieku 50 lat i więcej,
osoby o niskich kwalifikacjach tj. osoby które posiadają wykształcenie na poziomie: podstawowym, gimnazjalnym, licealnym (liceum ogólnokształcące i profilowane), technicznym (technikum, technikum uzupełniające) lub zawodowym (zasadnicza szkoła zawodowa),
osoby z niepełnosprawnością,
kobiety,
migranci tj. osoby obcego pochodzenia (zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2025 r. o rynku pracy i służbach zatrudnienia).